Deadpool 1 izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
8.0 IMDB Puanı 5 Yorum 2,023 Görüntülenme

Deadpool 1 izle

Deadpool 1 izle, Deadpool Altyazılı, 720p Full HD, 1080p Türkçe Dublaj, Tek Parça | Yanma sonucu hastanede beklenmedik bir şekilde kanser olduğunu öğrenen Wade hayatta kalma şansının sıfır olduğu öğrenir.Ancak yetkili kişiler Deadpool ona eski sağlığından daha iyi olacağı bir teklifte bulunurlar.Üzerinde oynanan bir kaç işlem sonucunda hiç görülmemiş yeni bir karaktere bürünür.Alışagelmiş kahramanlara benzemeyen, onlara nazaran komik, eğlenceli, umursamaz bir halleri vardır.Buda onu deadpool yapar.Şuana kadar izlediğiniz kahramanlar içerisinden en dikkat çekeni olabilir.

Deadpool full Türkçe Dublaj izle

Deadpool, Eski bir özel kuvvetler görevlisi olan Wade Wilson ordudan ayrıldıktan sonra kendi çöplüğünde, kendi kurallarına göre takılan, kötünün iyisi bir adamdır. Hayatına yeni giren Vanessa ile harika bir uyumu varken Deadpool 1 izle bir şeylerin tam da yolunda gittiğni düşünürken, kanser olduğu gerçeğiyle yüz yüze kalır. Sevdiği kadını bu acılı süreci izlemekten kurtarmak için onu terk eden Wade, kendisine tedavi umudu sunan bir bilimsel projeye katılır.

Deadpoll 1 720p HD izle

Fakat bu proje sadece bir 'yan etki' olarak kansere tedavi olacaktır. Asıl amaç birtakım DNA'ları tetiklemektir. Akla gelmeyecek acılara göğüs geren Wade, her şey sona erdiğinde üstün yetenkelere sahip olur. Fakat tüm bu özellikleriyle tek bir amacı vardır, Ajax "Francis"ten intikam almak! Hayatından kimi kesitleri de bizlerle paylaşan kahramanın intikam öyküsünde Profesör X'in ekibinden erdemli Colossus ve ergenlik çağındaki Negasonic Teenage Warhead de ona eşlik ediyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Deadpool

  Yayın Tarihi:

  12 Şubat 2016

  Senaryo:

  Rhett Reese, Paul Wernick

  Ödüller:

  2 Golden Globe Adaylığı. Diğer 27 ödül & 73 adaylık.

  Resimler

  "Deadpool 1 izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (5)