Capone izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.6 IMDB Puanı 4,136 Görüntülenme

Capone izle

Capone izle 2020 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

2020 yapımı ‘Capone’, Al Capone’un son günlerini konu alan bir biyografik drama filmidir. Al Capone, Amerika’nın en ünlü gangsterlerinden biridir ve Chicago’nun gangster patronu olarak anılır. Filmin konusu, Al Capone’un, federal mahkeme tarafından verilen hapis cezasından çıktıktan sonra çok zor şartlar altında yaşadığı son günlerinin hikayesini konu alıyor.

Filmin başlangıcı, Al Capone’un, 11 yıllık hapis cezasından çıktıktan hemen sonra, Miami’de evinde yaşamasını gösteriyor. Yıllar içinde önemli miktarda para biriktirmiş olsa da, onu dört duvar arasına mahkum eden parçalanmış bir zihinle yaklaşıyor. Ayrıca, akıl hastalığı olan demansın eşiğinde ilerliyor.

Bu arada, hikaye Al Capone’un ailesinin ona olan sevgisini ve sadakatlerini de gösteriyor. Ailesi, onu evde bakabilecek bir özel hemşire tutmak için çalışıyor ve onun sözlerinden anlaşıldığı üzere, ona daima bir güven hissi veriyor.

Ancak, Al Capone’un karşısına çıkan en büyük engeller, çevresindeki insanlar tarafından ona duyulan korkudur. Çevresinde yaşayanlar onu tanımaktan çekinir ve onu korkuyla izlerler. Al Capone bu duruma rahatsız olur ve insanların onu korkuyla izleyip, konuşmadıklarının farkındadır.

Yine de, Al Capone’nun kötülüklerini unutmayanların olacağını hissettiği pek çok an vardır. Al Capone, yüzüne karşı konuşamadığı insanların onu aradığını ve onu öldürmek için geldiklerini düşünür. Ayrıca, kimsenin onu anlayamayacağını ve arkasından konuşulanların asla yok olmayacağını düşünür.

Filmin sonunda, Al Capone’nun kötülükleri arkasında kalan en büyük izleri, arkasından konuşulan sözler ve korku olacağını gösteriyor. Ayrıca, insanların onu her zaman hatırlayacağının farkındadır. ‘Capone’ filmi, Al Capone’un çalkantılı son günlerinin hikayesini anlatan, gerçekçi bir biyografik drama filmidir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Capone

  Yayın Tarihi:

  12 Mayıs 2020

  Senaryo:

  Josh Trank

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?