Herkül Efsane Başlıyor 2014 izle
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
4.2 IMDB Puanı 417 Görüntülenme

Herkül Efsane Başlıyor 2014 izle

Herkül Efsane Başlıyor izle The Legend of Hercules 2014 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

The Legend of Hercules, 2014 tarihli bir sinema filmidir. Film, arka planı birçok ölümsüz mitolojik kahramanın kökenleri ile ilgili olan, efsanevi Hırka'nın oğlu Hercules'ün öyküsünü anlatır.

Hercules, krallığının başına geçmek isteyen yıkıcı Kral Amphitryon tarafından çalışma köleliğine zorlanır. Efendisi tarafından haksız yere cezalandırıldığı için, Hercules kendisini özgürlüğüne kavuşturmak için çok uzun bir yolculuğa çıkar.

Bu sırada, Hercules, kendisiyle aynı amaçları paylaşan diğer köleleriyle birlikte bir araya gelir. Birlikte, Amphitryon ve babası Zeus arasındaki çatışmayı çözmek için ona destek olurlar.

Hercules, bu arkadaşlarla birlikte, kendisine karşı çıkan orduları yenmek için çok zorlu bir mücadeleye girişer. Onu desteklemeye çalışan arkadaşları, acımasız Amphitryon adına savaşan ordulara karşı bir araya gelir.

Aynı zamanda, Hercules'ün gücünün ve kahramanlığının sınırlarını keşfetmesi gereken bir efsane de mevcuttur. İlk olarak, onu kendi ırkının lideri yapmak isteyen Amphitryon ile birlikte, hayatının amacını bulan Hercules, sonunda kendi krallığının gücünü kazanır.

Film ayrıca, efsanevi Hırka'nın kökenleri hakkında da bilgi vermektedir. Hercules, Amphitryon'un kötü niyetlerini ortaya çıkarmak için, Hırka'nın gizemli gücünü keşfeder.

The Legend of Hercules, korku ve aksiyon dolu bir hikayeye sahiptir. Hercules'ün zorlu yolculuğunda, kahramanlık, cesaret ve sadakat önemli rol oynar. Her ne kadar kötülükler, eziyet ve kötülükler karşısında çok zorluklarla karşılaşsa da, Hercules, kendi krallığının başına geçmeyi başarmak için tüm bu zorluklara karşı direnmeyi başarır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Legend of Hercules

  Yayın Tarihi:

  10 Ocak 2014

  Senaryo:

  Sean Hood, Daniel Giat, Renny Harlin

  Ödüller:

  1 ödül & 7 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?