Karanlık ve Kötü – The Dark and the Wicked 2020 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 557 Görüntülenme

Karanlık ve Kötü – The Dark and the Wicked 2020 izle

Karanlık ve Kötü - The Dark and the Wicked izle 2020 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Dark and The Wicked, bir ailenin yaşadığı trajediyi ve kökten korkuya sahne olan bir gerçekliği konu alan gizemli ve korku dolu bir filmdir. Film, çiftçi olan Louis ve Martha Bessler'in bataklıkların ortasında küçük bir çiftlikte yaşayan iki çocukları olan Michael ve Louise'in hikayesini anlatıyor. Annesinin ölümünden sonra çiftlikte büyüyen çocuklar, babaları tarafından ölümden korkutulmuştur. İki kardeşin çevresinde karanlığın kökenlerinin arayışına girmesi ile çiftliklerinde kötülüklerin yakınında olduğunu fark eder.

Louis ve Martha'nın ölümünden sonra, çiftlikte yaşayan iki kardeşe düşmanca varlıklar tarafından saldırılar başlar. Aslında bu varlıklar, Louis ve Martha'nın ölümünden önce çiftliğe gelen eşi olmayan hayaletlerdir. Hayaletler, çiftlikte olan kötülüklerin ürünü olan büyük bir kötülüğün kaynağıdır. Michael ve Louise, varlıkların onların çiftliğe gelen kötülüklerin kaynağı olduğunu keşfederler.

Michael ve Louise, bu varlıkların çiftliklerinde dolaşmasını ve kötülükleri artırmasını önlemek için cesaretlerini ve inançlarını bir araya getirerek çok zorlu bir mücadele verirler. Bu mücadele, Michael ve Louise'in güçlerini ve inançlarını sınamasına neden olur. İki kardeş, çiftlikteki kötülüklerin kökünü ortaya çıkarmak ve kötülükleri ortadan kaldırmak için mücadele eder.

Dark and The Wicked, bu mücadeleyi anlatan bir korku/gerilim filmi olarak tasarlanmıştır. Film, bir aile trajedisi, kötülüklerin gücünün kökenleri ve iki kardeşin güçleri ve inançlarının sınanmasının öyküsünü anlatıyor. Michael ve Louise, kötülükleri ortadan kaldırmak için çok zorlu bir mücadele verirler. Kötülüklerin kökünü ortaya çıkarma serüvenleri, korku ve gerilim dolu bir maceraya dönüşür.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Dark and the Wicked

  Yayın Tarihi:

  06 Kasım 2020

  Senaryo:

  Bryan Bertino

  Ödüller:

  3 ödül & 11 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?