John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) izle
9.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.1 /10 (14)
7.6 IMDB Puanı 60 Yorum 24,648 Görüntülenme

John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) izle

John Wick: Chapter 3 - Parabellum izle 2019 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Efsanevi suikastçı John Wick başını beladan uzak tutamamaktadır. Eski hayatı peşini bırakmaz. O ne kadar kenara çekilmek  isterse de biri gelip onu bulur. Bu durumdan iyice sıkılan John Wick, hayatının artık normal John Wick 3 izle geçmesini istemektedir. Fakat işledikleri suçların arkası onun peşinden sürekli gelmektedir. Son bir iş kalmıştır. Bu işte başarılı olursa hayatını istediği gibi yaşayacaktır. John Wick 3 filminin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Filmin serisini takip edenler merak içerisinde bekliyorlar.

John Wick 3 Parabellum izle

John Wick Parabellum, gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick'in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir...

John Wick 3 Netflix izle

John Wick (Keanu Reeves), 14 milyon dolar değerindeki bir açık kontrat John Wick 3 Netflix nedeniyle herkesin hedefi haline gelmiştir. Üstelik bu kontratı imzalayan kişiyi de öldürmüştür. Normal şartlarda çok öldürülmüş olması gerekirken bütün bu suçları işlediği Continental Hotel'den kaçması için otelin müdürü Winston ona 1 saat verir. Bütün haklarından yoksun kalan John Wick, New York'tan sağ çıkabilmek için elindeki imkanları sonuna kadar zorlayacaktır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  Yayın Tarihi:

  17 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Derek Kolstad, Shay Hatten, Chris Collins, Marc Abrams, Derek Kolstad, Derek Kolstad

  Resimler

  "John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (60)