Asteroit Şehir 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 310 Görüntülenme

Asteroit Şehir 2023 izle

Asteroit Şehir izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Rekabetin arttıkça, arzu ve imkansızlıklar, yani nasıl bir şey olduğunu anlamayan ve zor durumda kalan insanların seçenekleri ortaya çıkar. Çöl kasabasında okul öncesi yaşta olgunluk bu çocukların kendilerini hızla ifade etmelerine ve grup olarak ne kadar yakın olduklarını yansıtmalarına izin veriyor.

Onlara düşmanlık besleyen saldırganların baskısı altında, çocuklar, Amerikan bayrağı altında ve iletişim teknolojisini kullanarak, sosyal mevcut kuralların dışına çıkıp, kişisel özgürlüklerini savunarak kendilerine güvenmek zorunda kalıyorlar.

Eyalet Davetiye Kongresi, bütün dünyayı yeni bir döneme taşıyacağından, Asteroit Şehir muazzam gücünü keşfediyor. Yönlendirmelerinden güç alan Astro Yolcu, bir çöl teslimatı boyunca Asteroid City’nin karmaşık haritasını çözmeye çalışıyor ve sonunda olağanüstü bir maceraya çıkıyor.

Göz kamaştırıcı buluşmalar ve üç özel kahramanın, küçük çaplı bir topluluğun kartlarını karıştırdığı bir köy partisinin ikonu olmak istiyor. Diğer çocuklar tarafından sevilen, güçlü bir sinyal yayın domine ediyor.

Bütün bu olan bitenler, çocuklar üzerinde kalmaktan çok insanı dönüştürür. Astro Yolcu büyük bir kahraman olmaya seçiliyor; onun rolü, gücünün doruğuna çıkarken topluluklarının arasındaki gelenekleri yeniden oluşturmada önüne konulan zorlukların üstesinden gelmektir. Daha sonra yeni bir fikre gittiğinde, kutuplara ve farklı renk ve kültürler arasındaki farklılıklar arasındaki sınırların nasıl kaybolduğunu ve iletişimin, arkadaşlık ve hoşgörünün üstesinden gelmek için güçlü olduğunu gösterdi.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Asteroid City

  Yayın Tarihi:

  23 Haziran 2023

  Senaryo:

  Wes Anderson, Roman Coppola

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?